ЈОУ Библиотека „Феткин“ Кавадарци

Facebook страна Календар на настани Прашај го библиотекарот! Нашата локација
 
Home
Добредојдовте на веб сајтот на ЈОУ Библиотека „Феткин“ Кавадарци
Посета на библиотеката „Феткин“ од првоодделенците од ООУ „Тошо Велков-Пепето“ PDF Печати Е-пошта
четврток, 09 октомври 2014 11:51

На 9 октомври 2014 година првоодделенците од ООУ „Тошо Велков-Пепето“ Кавадарци беа во посета на библиотеката „Феткин“.

10655184 607156749395589 6668779032245962685 o

10668978 607156562728941 6399818868343783168 o

Последно освежено на четврток, 23 октомври 2014 11:54
Повеќе...
 
Првачињата од ООУ„Тоде Хаџи -Тефов“ Кавадарци во посета на библиотеката „Феткин“ PDF Печати Е-пошта
среда, 08 октомври 2014 11:41

Посета на ученици од I одделение од ООУ„Тоде Хаџи -Тефов“ Кавадарци во библиотеката „Феткин“ на 8 октомври 2014 година.

10626380 607121636065767 428930482872197394 o

1966230 607121496065781 1075179356286113356 o

Последно освежено на четврток, 23 октомври 2014 11:48
Повеќе...
 
Посета од децата од градинката „Рада Поцева“ PDF Печати Е-пошта
четврток, 02 октомври 2014 08:09

Посета на ЈОУ Библиотека „Феткин“ од децата од градинката „Рада Поцева“ - Кавадарци

10553646 602649199846344 1577549484396079687 o

1941486 602649349846329 2680335779529835920 o

Последно освежено на четврток, 02 октомври 2014 08:15
Повеќе...
 
Продолжува соработката со библиотеки од други градови PDF Печати Е-пошта
сабота, 27 септември 2014 09:02

Соработка помеѓу ЈОУ Библиотека„Феткин“ и Градска Библиотека „Браќа Миладиновци“-Скопје

0 10688091 600750033369594 2541112957231934346 o

0 10662041 600750206702910 4684713360076482338 o

Последно освежено на четврток, 02 октомври 2014 08:06
Повеќе...
 
Билките на баба Рада PDF Печати Е-пошта
вторник, 23 септември 2014 09:53

Промоција на книгата на баба Рада,во Библиотека „Феткин“

0 1654949 599531136824817 2746272367587129718 o

0 1401950 599531076824823 7073694921595914413 o

Последно освежено на четврток, 02 октомври 2014 08:00
Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

Страница 10 од 17

Корисни податоци

Препорачани книги

 • Роберт Ладлам-Московски вектор
 • Венецијанското предавство - Стив Бери
 • Грешница - Весна Радусиновиќ
Previous Next

Препорачани детски книги

 • Чудна случка во ноќта-Марк Хадон
 • Јулски дневник-Бошко Смаќоски
 • Девојчето од шестата месечина - Муни Вичер
 • Чудна случка во ноќта- Марк Хадон
 • Супердевојче-Томе Арсовски
Previous Next

Виртуелна библиотека на Македонија

Банер

Работно време

понеделник 08:30 - 19:00
вторник 08:30 - 19:00
среда 08:30 - 19:00
четврток 08:30 - 19:00
петок 08:30 - 19:00
сабота /
недела /

Библиотека Феткин на Facebook

Facebook Image

Најчитани книги

 • кристин каст-избрана
 • мерилин кеј-далеку од очи далеку од срце
 • Ден Браун-Ангели и демони
 • Девојката што го урна осилото - Стиг Ларсон
 • Девојката со тетоважа на змеј - Стиг Ларсон
 • Џеноф Пам-Сопругата надипломатот
 • Девојката која играше со оган - Стиг Ларсон
Previous Next

Најчитани детски книги

 • Хари Потер и полукрвниот принц - Џ. К. Раулинг
 • Нина и клетвата на пернатата змија - Муни Вичер
 • Ривали - Синди Џефрис
 • Новородена ѕвезда-Синди Џефрис
 • Посегнете по ѕвездите
 • Девојчето од шестата месечина - Муни Вичер
 • Тајни амбиции- Синди Џефрис
Previous Next

Моментално активни корисници

Има 14 гости присутен/ни

[+]
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • blue color
 • green color